הזמנת צימרים און ליין, מתחם נופש, מתחם צימרים יוקרתיים בצפון, סוויטות בוטיק, סוויטות בוטיק בחד נס, סוויטות בוטיק בצפון, עדנ'ס בוטיק, צימר בוטיק בחד נס, צימרים יוקרתיים בחד נס, צימרים יוקרתיים בצפון, צימרים יוקרתיים לזוגות

צימר בוטיק בצפון | בריכה מחוממת | עדנ'ס בוטיק

צימר בוטיק בצפון עם בריכה מחוממת: אטרקציית החורף הכי מבוקשת

לשכשך במים חמים ומפנקים כשבחוץ קר וסוער הם כבר לא בגדר מותרות! כל צימר בוטיק בצפון עם בריכה מחוממת מאפשר לאורחיו כיום לקבל תמורה מלאה לכספם, מבלי להסתפק בנופש רק בחודשי הקיץ.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

עד לא לפני הרבה שנים, סיפקו הצימרים ומתחמי הנופש הרבים בצפון בריכה שמתאימה בעיקר לחודשי הקיץ, מה שגרם לאורחים להגיע בעיקר בעונה החמה כדי ליהנות מלינה במקום איכותי עם בריכת שחייה שמהווה את האטרקציה המרכזית. אלא שהכל השתנה לפני כמעט עשור: מהפכים ושדרוגים רבים בענף התיירות העולמי גרמו לאורחים רבים לצאת לחופשות גם במקומות אקזוטיים ומדהימים בחו"ל ולחזור ארצה עם סיפורים על בריכות חמות במלון או מתחם הנופש, שאפשרו להם להמשיך ולשכשך גם כשבחוץ היה קר, גשום וסוער.

האפשרות הטכנולוגית הזו יצרה מצב שבו כל צימר בוטיק בצפון עם בריכה מחוממת אימץ את הרעיון וכך ניתן ליהנות ממנו כיום בשלל מתחמי צימרים בצפון המתמקדים בגישת אירוח יוקרתית ואיכותית. הבריכה המחוממת הפכה למבוקשת והכרחית כל כך לצפון בעל הטמפרטורה הקרירה ולקהל הדורש אמצעי חופשה מפנקים ברמה גבוהה יותר מבעבר, עד שהיא יושמה ב-50% מהצימרים השונים ברחבי הצפון, למעט הצימרים שמתמקדים בגישת אירוח כפרית צנועה יותר.

מה המטרה של צימר בוטיק בצפון עם בריכה מחוממת?

כל צימר בוטיק בצפון עם בריכה מחוממת נועד למטרה אחת ויחידה: לאפשר למתחם הבוטיק העשיר והיוקרתי שלו להמשיך לפעול כסדרו גם בעונה הקרה והגשומה. המים החמים בטמפרטורה אידיאלית יכולים לאפשר לכל הנופשים להמשיך וליהנות מהחוויה גם מבלי להגיע בחודשי הקיץ העמוסים ולקבל תמורה מלאה לכספם תוך ניצול מלא של כלל מתקני המקום.

חשוב לציין שקיים הבדל בין צימר עם בריכה מחוממת לבין מקום עם בריכה מחוממת ומקורה, המאפשרת לאורחים לטבול ללא חשש מהרוחות העזות או הטמפרטורה בחוץ. צימר בוטיק בצפון עם בריכה מחוממת ומקורה למעשה יכול "ללכוד" את החום בתוכו וכך למנוע מאורחיו לסבול ממעברי חום-קור ולשוב הביתה עם ימי מחלה.

מחוממת ומקורה 24/7

מתחם הבוטיק שלנו מציע 365 ימים בשנה של הנאה בתוך צימר בוטיק בצפון עם בריכה מחוממת ומקורה בטמפרטורה אידיאלית לחורף. המבנה בנוי באופן כזה, שהבריכה "גולשת" אל מתחם הגן החיצוני הסמוך לה, כך שניתן ליהנות בקיץ מהשמש הטובה, להשתזף ולהתחמם. בחורף אנו אוטמים את חלק זה היטב להגנה מפני הקור והרוחות, כך שהחום נלכד בפנים והמתחם מתמלא אדים שמרגישים ממש כמו במקלחת חמה, מפנקת ומרגיעה.

באמצעות טכנולוגיית חימום המים, אנו יכולים לאפשר לאורחינו הנאה מבריכה המורכבת מכל התוספות וגישה 24/7, ללא התחשבות במזג האוויר שבחוץ. מתחם הנופש שלנו מספק צימר בוטיק בצפון עם בריכה מחוממת ומקורה באורך 12 מטרים (חצי אולימפית) ולצידה ג'קוזי ספא ענק ולוהט שימשיך את חוויית הפינוק המחממת על ידי זרמי ג'טים שיעניקו עיסוי לכל השרירים התפוסים, סאונה יבשה ורטובה, מלתחה גדולה, מתקן מים ושפע פינות ישיבה.

חיפשתם חופשת חורף איכותית הכוללת צימר עם בריכה מחוממת? מתחם עדנ'ס בוטיק ישמח לארח אתכם במקום יוקרתי, מושקע ומרהיב, שבו תוכלו ליהנות מכל היתרונות הטובים ביותר של חופשת החורף, כפי שנהוג במקומות היוקרתיים הטובים ביותר בארץ ובעולם.