מתחם צימרים יוקרתיים עדנ'ס בוטיק בישוב חד-נס הממוקם ברמת הגולן מעל הכנרת ובמרחק של 1.5 ק"מ. נוף עוצר נשימה
הזמנת צימרים און ליין, מתחם צימרים למשפחות, סוויטות בוטיק, סוויטות בוטיק בחד נס, סוויטות בוטיק בחד נס לזוגות, סוויטות בוטיק בצפון, צימר בוטיק בחד נס, צימרים יוקרתיים בצפון

סוויטות בוטיק בחד נס – בדרום רמת הגולן – בצפון הכנרת

סוויטות בוטיק בחד נס בדרום רמת הגולן: 3 אתרים שחייבים להכיר

מעגל אבנים מסתורי, בית כנסת עתיק ומקום מושלם לכנרת בשקיעה. מגיעים בקרוב אל סוויטות בוטיק בחד נס בדרום רמת הגולן? הנה טעימה ממה שמצפה לכם.

סוויטות בוטיק בחד נס בקרבת גלגל הרפאים
גלגל הרפאים בין הישוב כנף לישוב חד נס. האטרקציה המומלצת של אורחי סוויטות בוטיק בחד נס

אם כבר סגרתם נופש של סוויטות בוטיק בחד נס או צימרים ברמת הגולן, אתם יודעים מה מחכה לכם מעבר לתנאים המלכותיים: נוף פתוח, נחלים ומפלים, מסלולי טיול ואתרים מרתקים. הנה 3 המקומות המדהימים, המהנים והמסקרנים ביותר באזור:

1. רוג'ום אל הירי, גלגל הרפאים

העולם מת על תיאוריות קונספירציה ומסתורין! ואם במקרה אתם מתארחים במתחם צימרים ברמת הגולן ומחפשים עניין חדש בתחום העל טבעי, בטח תשמחו להגיע לכאן.

צמוד לישוב הדתי יהונתן נמצא גלגל הרפאים – אתר ארכיאולוגי [ויקי] יוצא דופן שהאמת מאחוריו מתגלה רק כשמביטים בו מגבוה, מעל פני הקרקע. אבני בזלת אפורות שמסודרות במעגלים מושלמים ויוצרות יחד שרטוט מרתק על פני השטח, שאפשר רק לנחש מה מקורו ומי בנה אותו.

חייזרים? ענקים? חקלאים מן העבר? אנשי דת ופולחן? אף תיאוריה לא באמת קיבלה אישור ובינתיים כל שנותר לנו לעשות הוא לבקר באתר החובה (רצוי עם רחפן), להתרשם, לפעור עיניים, לגרום לשערות לסמור ולהמשיך לנחש. 

2. עין כנף, חירבת דיר עזיז

ממש על הכניסה לישוב כנף (20 דקות מחד נס) תוכלו לבקר את בית הכנסת המשוחזר, המעיין הסמוך שכולל 3 בריכות מול הנוף וחורשה טובה לפיקניקים. דיר עזיז הוא כפר סורי נטוש שהיה בשליטה סורית עד מלחמת ששת הימים.

הכפר הוקם על הריסותיו של ישוב יהודי ששכן כאן קודם לכן, בימי המשנה והתלמוד. המקום שידע בעברו רעידת אדמה קשה, כלל שתי קומות ואולם תפילה לבית הכנסת, שבו קיר ענק שכל 1,500 שנותיו לא הצליחו לשבור אותו או להזיז אותו בכלל.

גם לא אותה רעידת אדמה. גם רצפת אבני הבזלת נותרה שלמה והמקום משמש לטקסי בר מצווה של ילדי מושב כנף כיום. אורחי צימרים ברמת הגולן ישמחו לפגוש את המעיין הטבעי הסמוך מכיל 3 בריכות מלאכותיות יפות, קרירות וצלולות.  

  • 3. מצוקי האון, התצפית על הכנרת

להגיע למתחם סוויטות בוטיק בחד נס בדרום רמת הגולן ולפספס ביקור בכנרת? הצחקתם. קחו איתכם משהו לנשנש, תרמוס קפה ובקבוק מים וצאו אל עבר מצפה השלום, השוכן על הדרך למבוא חמה. המצוקים המרשימים מתחילים בגובה 500 מטרים מעל הכנרת ונופלים במתלול אל עבר שמורת סוסיתא והמטעים הסמוכים למים.

אפשר לראות את כל הכנרת והאזור מזווית יפה במיוחד: גגות הבתים הכפריים, הצמחייה הירוקה העשירה, לשון היבשה שחודרת פנימה אל המים, ממבנה שבעבר היה לנמל עין גב, הקימורים המיוחדים של גבולות הכנרת, הרי הרכס ברקע, שמיים, עננים, שקיעה חלומית וכוכבים.

 

<להזמנת סוויטות בוטיק ולפרטים נוספים באתר און ליין>