הזמנת צימרים און ליין, מתחם נופש, מתחם צימרים למשפחות, סוויטות בוטיק, צימר בוטיק בחד נס, צימר לזוגות, צימרים יוקרתיים, צימרים יוקרתיים בצפון

מתחם צימרים יוקרתיים בחד נס רמת הגולן

מתחם צימרים יוקרתיים בחד נס רמת הגולן – 3 הצעות לטיולים בסביבה

קפיצה לבריכת מפל מוקפת עצי אלון עתיקים, בוקר של פיקניק מול כל הכנרת ומפגש מיוחד עם כפר עתיק מתקופת החשמונאים עם אופציה לראות נשרים מתעופפים בשמי הגולן. כמי שמציעים מתחם צימרים יוקרתיים בחד נס רמת הגולן באיכות הגבוהה ביותר – הנה 3 מסלולי טיול מעולים שישתלבו בול עם חוויית הנופש:

 
עדנ'ס צימרים יוקרתיים בחד נס
צימרים יוקרתיים עם ג'קוזי ספא ובריכה מחוממת במתחם מקורה

 

יער שוויץ – בוקר קליל מול הנוף המרשים ביותר לכנרת

אחד היערות היפים ביותר במדינה, שנמתח בין הר וים כך שממעמקי החורש הטבעי מחכה לכם נוף בלתי נשכח לאגם הזורח בכחול ותצפיות המשולב במסלולי הליכה מוצלים ונגישים, פינות ישיבה מקסימות הפונות לנוף והמון מקומות טובים לפיקניק וטיולים משפחתיים.

היער שוכן במרחק של 20 דקות נסיעה מאיתנו – מתחם צימרים יוקרתיים בחד נס רמת הגולן ושמו המיוחד הוענק לו על שם יהדות שוויץ שסייעה בהקמתו. מסלולי יער שוויץ ניתנים לחציה ברגל, ברכב ובאופניים ואפשר לשוטט בהם בצורה מעגלית ובקלות רבה, מבלי תלות בסימון שבילים או שילוט מיוחד כדי לחזור בחזרה.

שמורת יהודיה – הכי קרוב אלינו: מתחם צימרים יוקרתיים ברמת הגולן

שמורת טבע יהודיה נחשבת לאחד המקומות האטרקטיביים ביותר בגולן החולש על פני שטח מישורי של למעלה מ-60 קילומטרים ובו ערוצי נחל עמוקים וזורמים, בריכות שכשוך, שלל חיות בר וצמיחה ענפה של אלוני התבור. בשמורה זו זורמים שישה נחלי איתן:

משושים, זוויתן, יהודיה, קצרין, בתרה ודליות המסיימים את זרימתם בתוך הכנרת ובלגונות של בקעת בית צידה ומספקים אפשרות למסלולים רטובים ושכשוכים במקומות המותרים (מפה עדכנית תחולק בכניסה לשמורה בחניון המוסדר). השמורה תספק לכם החל מ-3 שעות למסלולים הקצרים ועד חצי יום של בילוי והנאה עם אפשרות למספר רב של מסלולים לבחירה.

אם אתם מעוניינים לשלב בין מתחם צימרים יוקרתיים בחד נס רמת הגולן לבין טיול משובח בסביבה, זה המקום לעשות זאת. שמורת גמלא המיוחדת תספק לכם מפגש הררי עוצמתי עם הגולן, כפר יהודי קדום ומושבת הנשרים היחידה מסוגה בארץ.
צימרים יוקרתיים בחד נס בקרבת נחלים ושמורות טבע

שמורת גמלא – מפגש מיוחד עם תקופה קדומה וחבורת נשרים מרשימים

אם אתם מעוניינים לשלב בין מתחם צימרים יוקרתיים בחד נס רמת הגולן לבין טיול משובח בסביבה, זה המקום לעשות זאת. שמורת גמלא המיוחדת תספק לכם מפגש הררי עוצמתי עם הגולן, כפר יהודי קדום ומושבת הנשרים היחידה מסוגה בארץ.

השביל עובר דרך מפל גמלא (מפל האיתן הגבוה בישראל המתנשא לגובה 51 מטרים!), חורבות גמלא העתיקה, בית הכנסת העתיק והרובע החשמונאי במסלול הקצר, כאשר ניתן להגיע גם אל טחנת קמח, בית בד וראש צוק גמלא במסלול הארוך (מתאים למטיבי לכת בלבד). מצוקי השמורה הם מקלטם החשוב והייחודי של נשרי ארץ ישראל ובנוסף להם ניתן לפגוש עופות דורסים נוספים כמו אוח, עיט, רחם וחוויאי.